Moduł SFP Huawei MXPD-243S 1.25G/1310nm/10km/SM

Moduł SFP Huawei MXPD-243S 1.25G/1310nm/10km/SM

48,97 PLN
/ szt.
Moduł SFP Huawei MXPD-243S 1.25G/1310nm/10km/SM
Moduł SFP Huawei MXPD-243S 1.25G/1310nm/10km/SM
48,97 PLN
Parametry techniczne:
Stan:
Jak nowy
Klasa:
A
Pudełko:
Zastępcze
Typ modułu:
SFP
Porty:
2x LC
Długość fali TX [nm]:
1310
Zasięg portu [km]:
10
Szybkość przesyłania danych:
1.25 Gb/s
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Wiarygodne opinie o produkcie
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel